• +90 (236) 2131415
  • info@cemmer.com
Bizi Takip Edin:

Çalışanlarımızın maddi ve manevi hakları gözetilerek bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı; nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamak temel amaçlarımızdandır.

Manisa Kardan Cemmer içerisinde, şeffaf, adil, paylaşımcı, katılımcı, yeniliklere ve fikirlere açık,  takım ruhunu destekleyen bir kültürün oluşturulmasını sağlamak, şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak amacındayız.

Pozisyonlara göre farklılık gösteren işe alım sürecimizin temelinde kurumsal ilkelerimiz ve şirket değerlerimize uygunluğu konumlandırıyoruz. Her pozisyon için gerekli olan yetkinliklerimizi, adaylarımızın teknik bilgisi ve motivasyon düzeyi ile değerlendiriyoruz.

Rekabet edebilme konusunda en önemli kriterin sürekli gelişim ve iyileştirme olduğunu biliyor, bu noktada tüm düzeydeki çalışanlarımız için eğitim ve gelişim faaliyetlerine önem veriyoruz.

Eğitim sürecimiz ve faaliyetlerimiz, şirket stratejimiz, hedeflerimiz, müşterilerimizin gereklilikleri ve çalışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenme ve çalışanlarımızın iş becerilerini, bilgilerini, yetkinliklerini geliştirmek üzerine yapılandırılmaktadır.

Politikamız doğrultusunda; çalışanlarımızın kariyer haritalarını oluşturarak, verimliliklerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Organizasyonumuzda tanımlı tüm pozisyonlarımız için yapılmış kişiyi değil işi değerlendiren; işe alma, terfi, ücret ve yan haklar için temel oluşturan iş değerlendirme sistemimiz ile çalışanlarımıza işin gerekliliklerine uygun olan rekabetçi ücretlendirme ve yan haklar sağlıyoruz.

 

Tüm insan kaynakları uygulamalarımızı günün şartlarına göre gözden geçirmek, güncellemek ve böylelikle dinamik bir yapıda tutarak sürekli gelişmesini sağlamak temel politikamızdır.